2014
ŽÁKOVSKÝ BĚH BAKOVEM | |||||||||
13.ročník sobota 12.4.2014 | |||||||||
polojasno 15°C | |||||||||
160 závodníků | |||||||||
Host závodu: Bc. Helena Fuchsová | |||||||||
Předžákyňky mladší (2010 - 2013) traťový rekord 1:11,8 | |||||||||
200 metrů | |||||||||
1. | Křepelková Eliška | Čejetice | 1:06,2 | TR | |||||
Předžákyňky starší (2008 - 2009) traťový rekord 38,0 | |||||||||
200 metrů | |||||||||
1. | Šléglová Elen | MŠ Bakov n.J. | 37,5 | TR | |||||
2. | Zimová Martina | MŠ Kněžmost | 44,3 | ||||||
3. | Hušková Lucie | MŠ Kněžmost | 45,6 | ||||||
4. | HejlKašparová Nikolaová Lucie | MŠ Laurinka | 49,3 | ||||||
5. | Kafková Aneta | Čachovice | 1:11,5 | ||||||
Žákyňky (2005 - 2007) traťový rekord 2:10,9 | |||||||||
600 metrů |
|
||||||||
1. | Milerová Veronika | AC Mladá Boleslav | 2:15,6 | ||||||
2. | Rácová Kristýna | TJ Desná | 2:20,3 | ||||||
3. | Pospíšilová Bára | ZŠ Kněžmost | 2:26,8 | ||||||
4. | Havlínová Tereza | ZŠ Benátky n.J | 2:29,0 | ||||||
5. | Těšilová Veronika | ZŠ Bakov n.J. | 2:30,2 | ||||||
6. | Brunclíková Kateřina | AC Turnov | 2:32,1 | ||||||
7. | Indráčková Anežka | TJ Desná | 2:37,8 | ||||||
8. | Sedláčková Tereza | ZŠ Bakov n.J. | 2:38,8 | ||||||
9. | Kloudová Anna | BK Hradec Králové | 2:41,3 | ||||||
10. | Havlínová Zuzana | ZŠ Benátky n.J | 2:43,1 | ||||||
11. | Benešová Kateřina | ZŠ Bakov n.J. | 2:44,2 | ||||||
12. | Vlasáková Zuzana | AC Mladá Boleslav | 2:46,4 | ||||||
13. | Šléglová Eliška | ZŠ Bakov n.J. | 2:47,5 | ||||||
14. | Nepimachová Lucie | TJ Desná | 2:47,9 | ||||||
15. | Holbová Tereza | ZŠ Bakov n.J. | 2:48,7 | ||||||
16. | Smažilová Zuzkana | ZŠ Bakov n.J. | 2:49,6 | ||||||
17. | Horká Karolína | TJ Desná | 2:50,6 | ||||||
18. | Čapková Klaudie | ZŠ Bakov n.J. | 2:53,4 | ||||||
19. | Kolínová Anna | ZŠ Kosmonosy | 2:54,6 | ||||||
20. | Venclová Markéta | AC Turnov | 2:54,9 | ||||||
21. | Svobodová Aneta | ZŠ Bakov n.J. | 2:56,4 | ||||||
22. | 2:57,8 | ||||||||
23. | 3:02,0 | ||||||||
24. | Hejlová Lucie | ZŠ Bakov n.J. | 3:06,2 | ||||||
25. | Smetanová Bára | ZŠ Bakov n.J. | 3:07,3 | ||||||
26. | Kyselová Anna | Sokol Ml. Boleslav | 3:08,4 | ||||||
27. | Mendlíková Kateřina | ZŠ Bakov n.J. | 3:11,0 | ||||||
28. | Šimáňová Nela | MŠ Duhovka | 4:19,0 | ||||||
Mikulová Anna Zdena | Sokol Vlastibořice | DNF | |||||||
Nývltová Kateřina | ZŠ Bakov n.J. | DNF | |||||||
Mladší žákyně (2002 - 2004) traťový rekord 1:57,0 | |||||||||
600 metrů | |||||||||
1. | Martínková Eliška | AC Turnov | 1:59,3 | ||||||
2. | Cibulková Eliška | Gym. Mn. Hradiště | 2:02,3 | ||||||
3. | Kroupová Nikola | AC Turnov | 2:06,0 | ||||||
4. | Kautzká Karolína | ZŠ Kněžmost | 2:08,2 | ||||||
5. | Vrbatová Lili | AC Turnov | 2:09,7 | ||||||
6. | Janáková Michaela | TJ Desná | 2:10,0 | ||||||
7. | Kovářová Adriana | ZŠ Bakov n.J. | 2:11,9 | ||||||
8. | Nikodemová Eliška | ZŠ Kněžmost | 2:12,2 | ||||||
9. | Janáková Jana | TJ Desná | 2:12,9 | ||||||
10. | Fišerová Leona | TJ Desná | 2:16,3 | ||||||
11. | 3:20,3 | ||||||||
12. | Šťastná Adéla | TJ Desná | 2:22,7 | ||||||
13. | Trnečková Simona | TJ Desná | 2:23,5 | ||||||
14. | Šímová Žaneta | ZŠ Krnsko | 2:25,4 | ||||||
15. | Zimová Kateřina | ZŠ Kněžmost | 2:27,2 | ||||||
16. | Fialová Eva | 7.ZŠ Ml. Boleslav | 2:28,0 | ||||||
17. | Venerová Veronika | 6.ZŠ Ml. Boleslav | 2:39,1 | ||||||
18. | Marečková Eliška | ZŠ Kněžmost | 2:47,3 | ||||||
19. | Červová Eva | ZŠ Kosmonosy | 2:50,0 | ||||||
20. | 2:51,1 | ||||||||
Starší žákyně (1999 - 2001) traťový rekord 2:37,9 | |||||||||
800 metrů | |||||||||
1. | Zahrádková Viktorie | ZŠ Bakov n.J. | 3:01,0 | ||||||
2. | Landovská Lucie | AC Mladá Boleslav | 3:03,1 | ||||||
3. | Venerová Kateřina | 6.ZŠ Ml. Boleslav | 3:04,9 | ||||||
4. | Korelová Kateřina | ZŠ Bakov n.J. | 3:05,6 | ||||||
5. | Baliczová Anna | ZŠ Bakov n.J. | 3:15,3 | ||||||
6. | Vavřenová Eliška | ZŠ Bakov n.J. | 3:15,6 | ||||||
7. | Hašlarová Jana | ZŠ Bakov n.J. | 4:30,3 | ||||||
Dorostenky (1996 - 1998) traťový rekord 2:53,7 | |||||||||
800 metrů | |||||||||
1. | Šolcová Abigail | LIAZ Jablonec | 2:52,2 | TR | |||||
Předžáčci mladší (2010 - 2013) traťový rekord 1:46,5 | |||||||||
300 metrů | |||||||||
1. | Šolc Levi | LIAZ Jablonec | 1:32,5 | TR | |||||
2. | Knobloch Adam | AC Turnov | 1:35,3 | ||||||
3. | Pospíšil Vítek | Sokol Kněžmost | 1:39,8 | ||||||
4. | Kühnel Petr | MŠ Bakov n.J. | 1:47,0 | ||||||
5. | Andrt Vojtěch | MŠ Bakov n.J. | 1:50,5 | ||||||
6. | Čejka Antonín | Praha | 1:56,4 | ||||||
7. | 1:58,9 | ||||||||
8. | Voborník Radim | MŠ Bakov n.J. | 2:02,6 | ||||||
9. | Linhart Václav | Sport KERDA | 2:22,9 | ||||||
Předžáčci starší (2008 - 2009) traťový rekord 1:00,7 | |||||||||
300 metrů | |||||||||
1. | Martin Bruno | AC Turnov | 1:11,6 | ||||||
2. | Nikodém Ondřej | MŠ Kněžmost | 1:11,9 | ||||||
3. | Šulc Tomáš | MŠ Bakov n.J. | 1:12,6 | ||||||
4. | Kollár Tadeáš | MŠ Bakov n.J. | 1:12,9 | ||||||
5. | Řehák Vítek | MŠ Bakov n.J. | 1:13,3 | ||||||
6. | Šubrt Vojta | ZŠ Luštěnice | 1:13,7 | ||||||
7. | Smažil Pavel | MŠ Bakov n.J. | 1:21,5 | ||||||
8. | Beneš František | MŠ Bakov n.J. | 1:21,9 | ||||||
9. | Andrt Štěpán | MŠ Bakov n.J. | 1:21,9 | ||||||
10. | Tomala Adam | MŠ Bakov n.J. | 1:24,5 | ||||||
11. | Bureš Antonín | MŠ Bakov n.J. | 1:27,4 | ||||||
12. | Lamač František | OCHD Hoškovice | 1:27,9 | ||||||
13. | Novotný Jakub | MŠ M. Hradiště | 1:30,2 | ||||||
14. | Cibulka Vojtěch | MŠ Bakov n.J. | 1:33,4 | ||||||
15. | Černý Vítek | MŠ Bakov n.J. | 1:35,9 | ||||||
16. | Musil Mikuláš | AC Turnov | 1:46,8 | ||||||
Žáčci (2005 - 2007) traťový rekord 3:00,7 | |||||||||
800 metrů | |||||||||
1. | Hellmich Jonáš | Dukla Liberec | 3:02,3 | ||||||
2. | Uhlíř Ondřej | TJ Desná | 3:05,4 | ||||||
3. | Pospíšil Adam | ZŠ Kněžmost | 3:05,8 | ||||||
4. | Kožíšek David | Kosmonosy | 3:06,1 | ||||||
5. | Šlégl Vít | BK Mladá Boleslav | 3:17,9 | ||||||
6. | Vorel Tomáš | ZŠ Dětenice | 3:20,9 | ||||||
7. | Šulc Filip | ZŠ Bakov n.J. | 3:23,6 | ||||||
8. | Turek Jakub | ZŠ Bakov n.J. | 3:26,0 | ||||||
9. | Šaroun Michal | ZŠ Krnsko | 3:33,0 | ||||||
10. | Dufek Jan | TJ Desná | 3:33,3 | ||||||
11. | Kühnel Michael | ZŠ Bakov n.J. | 3:39,5 | ||||||
12. | Koutník Matyáš | Sokol Vlastibořice | 3:42,1 | ||||||
13. | Kratochvíl Václav | TJ Desná | 3:45,3 | ||||||
14. | Kotus Adam | TJ Desná | 3:50,4 | ||||||
15. | Voborník Matěj | ZŠ Bakov n.J. | 3:56,3 | ||||||
16. | Bartoš Jakub | ZŠ Bakov n.J. | 3:59,1 | ||||||
17. | Zeman Matěj | ZŠ Bakov n.J. | 4:02,6 | ||||||
18. | Sedláček Štěpán | ZŠ Bakov n.J. | 4:05,7 | ||||||
19. | Šimon Antonín | ZŠ Bakov n.J. | 4:08,8 | ||||||
20. | Nedoma Jakub | ZŠ Bakov n.J. | 4:10,4 | ||||||
21. | Dao Jan | Bakov n.J. | 4:10,6 | ||||||
22. | Červa Jakub | ZŠ Kosmonosy | 4:14,1 | ||||||
23. | Čučka Michal | MŠ Bakov n.J. | 4:17,3 | ||||||
24. | Pečený Daniel | ZŠ Krnsko | 4:30,2 | ||||||
Mladší žáci (2002 - 2004) traťový rekord 3:21,4 | |||||||||
1000 metrů | |||||||||
1. | Hanyk Michal | AC Turnov | 3:26,3 | ||||||
2. | Lichtenberg Lukáš | TJ Rumburk | 3:28,1 | ||||||
3. | Čermák Jiří | AC Turnov | 3:35,9 | ||||||
4. | Kloud Vojtěch | TJ Sokol H. Králové | 3:38,8 | ||||||
5. | Šíla Petr | 2.ZŠ Ml. Boleslav | 3:39,3 | ||||||
6. | Medek Ondřej | AC Turnov | 3:41,4 | ||||||
7. | Gajdoš Tobiáš | TJ Rumburk | 3:43,2 | ||||||
8. | Hušek Jan | ZŠ Kněžmost | 3:43,7 | ||||||
9. | Maroul Tomáš | IVAR CS | 3:44,1 | ||||||
10. | Dlask Jan | ZŠ Bakov n.J. | 3:49,8 | ||||||
11. | Štěpánek Jakub | TJ Desná | 3:53,9 | ||||||
12. | Šolc Chleb | LIAZ Jablonec | 3:54,5 | ||||||
13. | Klíma Ondřej | ZŠ Bakov n.J. | 3:54,9 | ||||||
14. | Pospíšil Viktor | ZŠ Kněžmost | 3:56,3 | ||||||
15. | Mareček Vojtěch | ZŠ Kněžmost | 3:56,7 | ||||||
16. | Zeman Radim | ZŠ Bakov n.J. | 3:57,3 | ||||||
17. | Bělský Tomáš | AC Mladá Boleslav | 4:00,4 | ||||||
18. | Dvořák Tomáš | TJ Desná | 4.05,1 | ||||||
19. | Beneš Martin | ZŠ Kněžmost | 4:05,9 | ||||||
20. | Týbl Matyáš | TJ Desná | 4:10,3 | ||||||
21. | Jireš David | ZŠ Bakov n.J. | 4:13,2 | ||||||
22. | Kirchschläger Daniel | ZŠ Bakov n.J. | 4:16,7 | ||||||
23. | Čonka Jakub | ZŠ Bakov n.J. | 4:21,5 | ||||||
24. | Klíma Vojtěch | ZŠ Bakov n.J. | 4.30,7 | ||||||
25. | Kirchschläger Jiří | ZŠ Bakov n.J. | 4:33,5 | ||||||
26. | Maršálek Ondřej | ZŠ Kněžmost | 4:34,5 | ||||||
27. | Masopust Martin | ZŠ Bakov n.J. | 4:38,7 | ||||||
28. | Eichler Lukáš | ZŠ Slaný | 4:39,3 | ||||||
29. | Černý Lukáš | ZŠ Semčice | 4:45,2 | ||||||
30. | Čižmár Matěj | Sokol Vlastibořice | 4:55,4 | ||||||
Starší žáci (1999 - 2001) traťový rekord 4:35,0 | |||||||||
1500 metrů | |||||||||
1. | Bystřinec Štěpán | ZŠ Kněžmost | 5:06,8 | ||||||
2. | Hradec Luboš | SK Luštěnice | 5:12,9 | ||||||
3. | Vorel Martin | 6.ZŠ Mladá Boleslav | 5:12,8 | ||||||
4. | Oudrnický Martin | ZŠ Kněžmost | 5:26,9 | ||||||
5. | Šolc Timothy | LIAZ Jablonec | 5:52,5 | ||||||
6. | Štýbr Adam | ZŠ Benátky | 6:36,5 | ||||||
Dorostenci (1996 - 1998) traťový rekord 4:43,2 | |||||||||
1500 metrů | |||||||||
1. | Kopal Martin | ZŠ Kněžmost | 5:06,1 | ||||||
Štafeta 4x1 kolo | |||||||||
Žáčci a žákyňky (kategorie A) traťový rekord 4:37,4 | |||||||||
1. | Kotus Adam | TJ Desná | 5:04,7 | ||||||
Horká Karolína | |||||||||
Kratochvíl Václav | |||||||||
Nepimachová Lucie | |||||||||
2. | Šulc Filip | ZŠ Bakov n.J. | 5:09,7 | ||||||
Voborník Matěj | |||||||||
Čapková Claudie | |||||||||
Mendlíková Kateřina | |||||||||
3. | Uhlíř Ondra | TJ Desná | 5:13,6 | ||||||
Indráčková Anežka | |||||||||
Rácová Kristýna | |||||||||
Dufek Jan | |||||||||
Štafeta 4x1 kolo | |||||||||
Mladší žáci a žákyně (kategorie B) traťový rekord 3:42,1 | |||||||||
1. | Kroupová Nikola | AC Turnov | 3:42,5 | ||||||
Martínková Eliška | |||||||||
Hanyk Michal | |||||||||
Medek Ondřej | |||||||||
2. | Janáková Jana | TJ Desná | 4:00,5 | ||||||
Janáková michaela | |||||||||
Dvořák Tomáš | |||||||||
Štěpánek Jakub | |||||||||
3. | Cibulková Eliška | ZŠ Bakov n.J. | 4:04,3 | ||||||
Čonka Jakub | |||||||||
Kovářová Adriana | |||||||||
Klíma Ondřej | |||||||||
4. | Kautzká Karolína | ZŠ Kněžmost | 4:12,7 | ||||||
Nikodémová Eliška | |||||||||
Pospíšil Viktor | |||||||||
Mareček Vojtěch | |||||||||
5. | Šíma Petr | BK Ml. Boleslav | 4:16,6 | ||||||
Šímová Žaneta | |||||||||
Hašlarová Tereza | |||||||||
Hašlar Jan | |||||||||
6. | Fišerová Leona | TJ Desná | 4:18,0 | ||||||
Šťastná Adéla | |||||||||
Týbl Matyáš | |||||||||
Trnečková Simona | |||||||||
7. | Vrbatová Liliana | mix Turnov | 4:22,3 | ||||||
Marečková Eliška | Kněžmost | ||||||||
Zeman Radim | Bakov | ||||||||
Jireš David | |||||||||
8. | Pospíšilová Barbora | ZŠ Kněžmost | 4:24,2 | ||||||
Hušek Jan | |||||||||
Pospíšil Adam | |||||||||
Zimová Kateřina | |||||||||
Štafeta 4x1 kolo | |||||||||
Starší žáci a žákyně (kategorie C) TR 3:34,0 | |||||||||
1. | Kovářová Eliška | ZŠ Kněžmost | 3:29,7 | TR | |||||
Bystřinec Štěpán | |||||||||
Oudrnický Martin | |||||||||
Pospíšilová Klára | |||||||||
2. | Korelová Kateřina | ZŠ Bakov n.J | 4:01,5 | ||||||
Vavřenová Eliška | |||||||||
Zahrádková Viktorie | |||||||||
Baliczová Anna | |||||||||
3. | Venerová Kateřina | Team Bohouše | 4:02,9 | ||||||
Bělský Tomáš | Zítky | ||||||||
Milerová Veronika | |||||||||
Gajdoš Tobiáš |