2004
17.09.2010 00:27
ŽÁKOVSKÝ BĚH BAKOVEM 2004 | |||
PŘEDŽÁKYŇKY 200 metrů | |||
1. | Kovařová Michaela | MŠ Bakov n.J | 43,5 |
2. | Žďánská Radka | MŠ Bakov n.J | 43,8 |
3. | Bajerová Zuzana | MŠ Bakov n.J | 46,7 |
4. | Slabá Adéla | MŠ Bakov n.J | 50,2 |
5. | Najmanová Sabina | MŠ Bakov n.J | 52,0 |
ŽÁKYŇKY 1.-3. ročník 600 metrů | |||
1. | Šimonová Martina | 8. ZŠ Ml. Boleslav | 02:20,0 |
2. | Zakonová Barbora | 7. ZŠ Ml. Boleslav | 02:36,9 |
3. | Bufáková Kristýna | ZŠ Bakov n.J. | 02:51,7 |
4. | Obermajerová Lenka | ZŠ Bakov n.J. | 02:57,1 |
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 4.-6.ročník 600 metrů | |||
1. | Šimonová Zuzana | 8. ZŠ MB | 02:00,8 |
2. | Lenčová Jana | AC Turnov | 02:04,8 |
3. | Staňková Anna | 9. ZŠ MB | 02:05,3 |
4. | Rejzková Martina | 2. ZŠ Mnich Hradiště | 02:11,2 |
5. | Kunstová Vendula | ZŠ Jičín | 02:19,7 |
6. | Kvasničková Iveta | ZŠ Bakov n.J. | 02:24,6 |
7. | Žďánská Iveta | 2. ZŠ MB | 02:24,9 |
8. | Stehlíková Karolína | ZŠ Bakov n.J. | 02:27,3 |
9. | Prašlová Babeta | 2. ZŠ MB | 02:49,1 |
10. | Langhansová Marcela | ZŠ Bakov n.J. | 02:54,5 |
11. | Bubáková Lucie | ZŠ Bakov n.J. | 02:55,2 |
12. | Rulcová Kateřina | ZŠ Bakov n.J. | 03:00,2 |
STARŠÍ ŽÁKYNĚ 7.-9.ročník 800 metrů | |||
1. | Grohová Karolína | ZŠ Vrchlabí | 02:37,9 |
2. | Cecavová Kristýna | ZŠ Bakov n.J. | 02:49,2 |
3. | Beranová Monika | ZŠ Bakov n.J. | 03:02,4 |
4. | Bobková Kristýna | ZŠ Bakov n.J. | DNF |
PŘEDŽÁČCI 300 metrů | |||
1. | Kunt Lukáš | MŠ Jičín | 01:02,9 |
1. | Zakonov Filip | MŠ Ml. Boleslav | 01:03,9 |
2. | Láska Vojta | MŠ Bakov n.J. | 01:07,0 |
3. | Slobodzian Vladimír | MŠ Bakov n.J. | 01:20,7 |
2. | Cecava Radim | MŠ Bakov n.J. | 01:24,5 |
3. | Flek Lukáš | MŠ Bakov n.J. | 01:35,8 |
4. | Flek Petr | MŠ Bakov n.J. | 01:38,5 |
4. | Vitmajer Tomáš | MŠ Bakov n.J. | 01:40,8 |
ŽÁČCI 1.-3.ročník 800 metrů | |||
1. | Kubelka Matouš | 9. ZŠ Ml. Boleslav | 03:08,3 |
2. | Vošvrda Sebastian | 2. ZŠ Ml. Boleslav | 03:11,6 |
3. | Žďánský Jaroslav | ZŠ Bakov n.J. | 03:35,7 |
4. | Mlynka Ladislav | ZŠ Bakov n.J. | 03:37,8 |
5. | Rejsek David | ZŠ Veselá | 03:54,2 |
6. | Jireš Jan | ZŠ Bakov n.J. | 04:35,2 |
7. | Filip Jakub | ZŠ Bakov n.J. | DNF |
MLADŠÍ ŽÁCI 4.-6.ročník 1000 metrů | |||
1. | Kučera David | Liberec | 03:33,9 |
2. | Hrnčíř Jan | AŠ M.B. | 03:34,9 |
3. | Kubelka Miloš | 9. ZŠ Ml. Boleslav | 03:39,6 |
4. | Šlégl Jiří | Auto Škoda MB | 03:48,9 |
5. | Nagy David | ZŠ Bakov n.J. | 03:49,4 |
6. | Bobek Radim | ZŠ Bakov n.J. | 03:50,6 |
7. | Hromádko Erik | Auto Škoda MB | 04:03,2 |
8. | Obermajer Filip | ZŠ Bakov n.J. | 04:19,0 |
9. | Lenča Jiří | AC Turnov | 04:27,4 |
10. | Prinz Lukáš | ZŠ Bakov n.J. | 04:44,8 |
Mlčoch Bedřich | Dalovice MB | DNF | |
STARŠÍ ŽÁCI 7.-9.ročník 1500 metrů | |||
1. | Süller Stefan | Bauma (Švýcarsko) | 05:04,9 |
2. | Prinz Luboš | ZŠ Bakov n.J | 05:07,1 |
3. | Kuhn Jiří | Krkonoše | 05:17,2 |
Mlynka Milan | ZŠ Bakov n.J | DNF | |
ŠTAFETA 4 x 1 kolo | |||
1. | Grohová Karolína | Prinz Luboš | 03:41,2 |
Cecavová Kristýna | Beranová Monika | ||
2. | Šlégl Jiří | Hrnčíř Jan | 03:43,1 |
Šimonová Zuzana | Staňková Anna | ||
3. | Rejzková Martina | Žďánská Iveta | 04:03,4 |
Kubelka Miloš | Bajer Radek | ||
4. | Nagy David | Tymich Jan | 04:10,6 |
Švermová Daniela | Drábková Martina | ||
5. | Prášilová Babeta | Jančová Jana | 04:27,1 |
Šupej Martin | Hromádko Erik | ||
6. | Kubelka Matouš | Zákonovová Bára | 04:37,4 |
Rejzek David | Šimonová Martina |