Vyhledávání

Kontakt

Žákovský běh Bakovem
facebook: Běh Bakovem

behbakovem@seznam.cz

 

 

PŘEDŽÁKYŇKY 200 m  
     
1.místo:   Kovařová Michaela 2004
  Radka Žďánská  2005
     
2.místo: Radka Žďánská  2004
  Hronovská Pavlína 2005
  Holdová Kateřina 2007
  Brzobohatá Eliška 2010
     
3.místo: Bajerová Zuzana 2004
  Bajerová Zuzana 2005
  Jírová Viktorie 2008
  Lisnerová Lucie 2010
     
     
ŽÁKYŇKY 600 m  
     
1.místo:   Janšová Veronika 2002
  Mlynková Jana 2003
  Bajerová Zuzana 2007
  Žďánská Radka 2008
  Zahrádková Viktorie 2009
     
2.místo: Nováková Romana 2002
  Nováková Karolína 2005
  Žďánská Radka 2006
  Palatiusová Irena 2007
  Bajerová Zuzana 2008
  Štučková Anna 2009
  Cibulková Eliška 2011
     
3.místo: Žáková Kateřina 2002
  Mrázová Michaela 2003
  Bufáková Kristýna 2004
  Šimonová Petra 2006
  Prokůpková Kristýna 2007
     
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 600 m  
     
1.místo: Janšová Marcela 2002
     
2.místo:  Vaníčková Simona 2002
  Cecavová Kristýna 2003
  Zemancová Jana 2005
  Mlynková Jana 2006
  Prokůpková Kristýna 2008
     
3.místo:  Švejdarová Anna 2002
  Beranová Monika 2003
  Stehlíková Karolína 2005
     
STARŠÍ ŽÁKYNĚ 800 m  
     
1.místo: Dvořáková Nikola 2003
  Beranová Monika 2005
     
2.místo: Cecavová Kristýna 2004
  Mlynková Jana 2008
  Dlasková Romana 2012
     
3.místo: Beranová Monika 2004
  Drahotová Lenka 2012

 

PŘEDŽÁČCI 300 m  
     
1.místo: Pelikovský David 2006
  Jireš David 2011
     
2.místo: Řehák František 2005
  Turek Jan 2007
  Turek Jan 2008
  Štučka  Václav 2009
  Klíma Vojtěch 2011
  Šlégl Vítek 2012
     
3.místo: Láska Vojta 2004
  Vích Zdeněk 2005
  Pelikovský David 2007
  Štučka Václav 2008
  Kaiser Lukáš 2012
     
ŽÁČCI  800 m  
     
1.místo: Mikolášek Pavel 2002
  Bajer Radek 2003
  Mattis Michal 2006
  Štučka Václav 2011
     
2.místo: Kendík Lukáš 2002
  Kendík Lukáš 2003
     
3.místo: Vích Lukáš 2002
  Vitmajer Petr 2003
  Žďánský Jaroslav 2004
  Maryška Jakub 2005
  Giňa Michal 2007
  Zeman Radim 2012
     
MLADŠÍ ŽÁCI 1000 m  
     
1.místo: Mlynka  Milan 2003
  Kolumpek Martin 2009
     
2.místo: Šulc David 2012
     
3.místo: Melich Michal 2003
  Vích Lukáš 2005
     
STARŠÍ ŽÁCI 1500 m  
     
1.místo: Honc Dalibor 2002
  Hammer Lukáš 2006
  Šulc Jakub 2011
  Brzobohatý Václav 2012
     
2.místo. Vaněk Adam 2002
  Prinz Luboš 2004
  Prinz Luboš 2005
     
3.místo: Čakrda Jiří 2002
  Melich Michal  2006
     
DOROST 1500 m  
     
3.místo: Šulc David 2012