2009
11.09.2010 21:20
ŽÁKOVSKÝ BĚH BAKOVEM 2009 | |||||
tepléslunečné počasí 8.ročník sobota 11.4.2009 | |||||
69 závodníků | |||||
Předžákyňky (předškolní) | traťový rekord 39,6 | ||||
200 metrů | |||||
1. | Durdová Michaela | MŠ Praha 3 | 39,7 | ||
2. | Smutná Karolína | MŠ Mnichovo Hradiště | 44,5 | ||
3. | Hanašiová Veronika | MŠ Boseň | 45,9 | ||
4. | Nikodemová Eliška | MŠ Kněžmost | 48,6 | ||
5. | Krutzká Karolína | MŠ Kněžmost | 54,1 | ||
6. | Marečková Eliška | MŠ Boseň | 57,5 | ||
7. | Pospíšilová Barbora | MŠ Kněžmost | 01:02,9 | ||
8. | Peterková Eliška | MŠ Bakov n.J. | 01:07,8 | ||
9. | Vošvrdová Thea | Mladá Boleslav | 01:14,4 | ||
10. | Domácí Barbora | MŠ Bakov n.J. | 01:17,0 | ||
11. | Krejčí Veronika | Bakov n.J. | 01:17,9 | ||
Habeltová Adéla | MŠ Mladá Boleslav | DNF | |||
Předžáčci (předškolní) | traťový rekord 1:00,7 | ||||
300 metrů | |||||
1. | Marhoul Tomáš | MŠ Sahara | 01:03,3 | ||
2. | Štučka Václav | MŠ Bakov n.J. | 01:03,7 | ||
3. | Čermák Jiří | MŠ Smrčí | 01:05,7 | ||
4. | Krejčí Jakub | MŠ Bakov n.J. | 01:08,2 | ||
5. | Mareček Vojtěch | MŠ Boseň | 01:16,8 | ||
6. | Pospíšil Viktor | MŠ Bakov n.J. | 01:17,1 | ||
7. | Dlask Jan | MŠ Bakov n.J. | 01:17,3 | ||
8. | Hulinský Ondřej | MŠ Bakov n.J. | 01:23,8 | ||
9. | Zeman Radim | MŠ Bakov n.J. | 01:30,5 | ||
10. | Pospíšil Adam | MŠ Bakov n.J. | 01:42,4 | ||
11. | Kejmar Jan | MŠ Veselá | 01:52,7 | ||
12. | Hynek Pavel | MŠ Krnsko | 02:00,2 | ||
Žákyňky 1.-3.ročník | traťový rekord 2:18,4 | ||||
600 m | |||||
1. | Zahrádková Viktorie | ZŠ Bakov n.J. | 02:33,7 | ||
2. | Štučková Anna | ZŠ Bakov n.J. | 02:36,3 | ||
3. | Kubínová Zuzana | ZŠ Krnsko | 02:46,5 | ||
4. | Cibulková Eliška | ZŠ Bakov n.J. | 02:49,1 | ||
5. | Bufáková Barbora | ZŠ Bakov n.J. | 02:56,4 | ||
6. | Nikodémová Kateřina | ZŠ Kněžmost | 03:18,8 | ||
Kejmarová Soňa | ZŠ Veselá | DNF | |||
Žáčci 1.-3.ročník | traťový rekord 3:01,1 | ||||
800 m | |||||
1. | Provazník Josef | SVS-Krkonoše-Vrchlabí | 03:01,2 | ||
2. | Banszel Vojtěch | ZŠ Kozinova | 03:12,3 | ||
3. | Říha Jiří | ZŠ Krnsko | 03:13,5 | ||
4. | Töpfer Ladislav | AC Mladá Boleslav | 03:14,2 | ||
5. | Šaroun Tomáš | ZŠ Krnsko | 03:26,7 | ||
6. | Váňa Jan | ZŠ Krnsko | 03:26,9 | ||
7. | Pohorelec Milan | ZŠ Krnsko | 03:35,0 | ||
8. | Mareš Filip | ZŠ Krnsko | 03:38,0 | ||
9. | Štýbr Adam | ZŠ Benátky n.J. | 03:38,6 | ||
10. | Prokůpek Ondřej | ZŠ Bakov n.J. | 03:41,8 | ||
11. | Ulma Lukáš | ZŠ Satalice | 03:42,2 | ||
12. | Koucký Radek | ZŠ Bakov n.J. | 03:52,8 | ||
13. | st. číslo 35, přihlášen po prezentaci, nevíme jméno | 04:02,8 | |||
14. | Hulinský Tomáš | ZŠ Bakov n.J. | 04:04,1 | ||
15. | Hyka Karel | Městská policie | 04:13,7 | ||
Mladší žákyně 4.-6.ročník | traťový rekord 1:59,6 | ||||
600 m | |||||
1. | Morávková Jana | AC Mladá Boleslav | 02:01,0 | ||
2. | Zakonovová Barbora | AC Mladá Boleslav | 02:01,5 | ||
3. | Penzkoferová Alexandra | Sokol Benátky n.J. | 02:04,0 | ||
4. | Prokůpková Kristýna | ZŠ Bakov n.J. | 02:09,8 | ||
5. | Žďánská Radka | ZŠ Bakov n.J. | 02:15,7 | ||
6. | Pospíšilová Klára | ZŠ Kněžmost | 02:19,2 | ||
7. | st. číslo 51, přihlášena po prezentaci, nevíme jméno | 02:20,0 | |||
8. | Škodová Michaela | AC Mladá Boleslav | 02:20,5 | ||
9. | Solničková Radka | AC Mladá Boleslav | 02:21,0 | ||
10. | Firenzová Hana | ZŠ Kněžmost | 02:22,3 | ||
11. | Penzkoferová Nicole | Sokol Benátky n.J. | 02:25,4 | ||
Mladší žáci 4.-6.ročník | traťový rekord 3:21,4 | ||||
1000 m | |||||
1. | Kolumpek Martin | ZŠ Bakov n.J. | 04:02,4 | ||
2. | Kulka Matěj | AC Mladá Boleslav | 04:03,7 | ||
3. | Joura Karel | AC Mladá Boleslav | 04:04,0 | ||
4. | Cecava Radim | ZŠ Bakov n.J. | 04:05,4 | ||
5. | Töpfer Michal | AC Mladá Boleslav | 04:08,1 | ||
6. | Beran Jaroslav | ZŠ Bakov n.J. | 04:08,8 | ||
7. | Švejdar David | ZŠ Bakov n.J. | 04:45,3 | ||
Starší žákyně 7.-9.ročník | traťový rekord 2:37,9 | ||||
800 m | |||||
1. | Čermáková Kateřina | AC Syner Turnov | 02:38,3 | ||
Oružinská Michaela | 5.ZŠ Mladá Boleslav | DNF | |||
Starší žáci | traťový rekord 4:35,0 | ||||
1500 m | |||||
1. | Vošvrda Sebastian | AC Mladá Boleslav | 05:20,4 | ||
2. | Eichler Tomáš | ZŠ Slaný | 05:28,5 | ||
3. | Pešán Michal | AC Mladá Boleslav | 06:36,7 | ||
Štafeta 4 x 1 kolo | traťový rekord | 03:40,1 | |||
1. | Vošvrda Sebastian | mix AC Mladá Boleslav | 03:34,0 | kat. C | |
Čermáková Kateřina | AC Syner Turnov | traťový rekord | |||
Škodová Šárka | AC Mladá Boleslav | ||||
Zakonovová Barbora | AC Mladá Boleslav | ||||
2. | Morávková Jana | AC Mladá Boleslav | 04:04,1 | kat. B | |
Solničková Radka | AC Mladá Boleslav | ||||
Kulka Matěj | AC Mladá Boleslav | ||||
Töpfer Michal | AC Mladá Boleslav | ||||
3. | Prokůpková Kristýna | ZŠ Bakov n.J. | 04:25,6 | kat. B | |
Pelikovská Lucie | ZŠ Bakov n.J. | ||||
Žďánská Radka | ZŠ Bakov n.J. | ||||
Kolumpek Martin | ZŠ Bakov n.J. | ||||
4. | Nikodémová Kateřina | mix ZŠ Kněžmost | 05:18,0 | kat. A | |
Pelikovský David | ZŠ Bakov n.J. | ||||
Zahrádková Viktorie | ZŠ Bakov n.J. | ||||
Prokůpek Ondřej | ZŠ Bakov n.J. |